2.2 C
New York kenti
Pazar, Nisan 11, 2021
Ana SayfaHaberSatrançSatranç'da bu hafta

Satranç’da bu hafta

Satranç’da bu hafta yapılan ve yapılacak turnuvalar ile turnuvalarda mücadele eden bölgemizdeki sporcularla ilgili son gelişmeler haberimizde…

YALOVA 2. GELENEKSEL YÜRÜYEN KÖŞK SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

12-13 Ekim tarihlerinde Yalova’da düzenlenen 2.Geleneksel Yürüyen Köşk Satranç Turnuvası A Kategorisinde mücadele eden Ortaca Belediye Spor satranç sporcusu Batuhan Demirağ, 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 kayıp 4.5 puanla 3.oldu ve kupa kazandı.

FETHİYE SPORFEST SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

12-13 Ekim tarihlerinde Fethiye Ölüdeniz’de düzenlenen Fethiye Sporfest Satranç Turnuvasında mücadele eden Ortaca Belediye Spor ve Ortaca GHSK satranç sporcularından 2 kupa 3 madalya. B kategoride mücadele eden Ortaca Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü satranç sporcularından Yiğit Kalender 3.olarak kupa kazanırken, aynı kulüpten Kadir İzci 10.luk madalyası kazandı. C kategorisinde mücadele eden Ortaca GHSK satranç sporcusu Bilal Efe Oymak 1.olurken, Ortaca Belediye Spor kulübünden Atilla Çağatay Türkmen 5.oldu. D kategoride mücadele eden Ortaca Belediye Spor sporcusu Efe Altay Türkmen 8.olarak madalya kazandı.

İSTANBUL 6. GELENEKSEL HAYRİ ÖZBİLEN ANI SATRANÇ TURNUVASI BAŞLADI

13-18 Ekim tarihlerinde İstanbul Üsküdar Altunizade’de yapılan 6. Geleneksel Hayri Özbilen Anı Satranç Turnuvası başladı. Turnuvada Ortaca Belediye Spor adına Abdullah Doğukan Dere mücadele ediyor.

Mete Sönmez
1978 Almanya doğumlu. Turizm eğitimi alan ve 2001 yılına kadar Turizm sektöründe çalışan Mete Sönmez, 2001 yılında Denizli'de Denge ve Süper Spor Gazetele'rinde grafiker olarak işe başladı. 2002-2011 yılları arası Güneyege Gazetesi'nde grafikerlik, muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Eşi ile birlikte 2013'de BatıHaber Gazetesi, 2016'da spOrtaca gazetesini kurdu. 2009 yılından itibaren Habertürk, İHA gibi ulusal gazete ve haber ajanslarında bölge muhabirliği yapan Mete Sönmez halen Habererk.com'un da gönüllü Muğla muhabirliğini yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

HABERLER

Recent Comments