2.2 C
New York kenti
Pazartesi, Ağustos 3, 2020
Ana Sayfa Haber Futbol Red Bull Chessmaster Yıldırım Satranç Turnuvası yapıldı

Red Bull Chessmaster Yıldırım Satranç Turnuvası yapıldı

Red Bull Chessmaster Ege Bölgesi Yıldırım Satranç Turnuvası’nda Ortaca Belediye Spor Kulübü 5. ve 8.lik derecesi elde etti.

Red Bull Chessmaster Yıldırım Satranç Turnuvası Ege Bölgesi seçmelerine Ortaca Belediye Spor kulübü sporcularından 5 sporcumuz katıldı. İlk 3 sporcunun ve En İyi Bayan sporcu ile 4 sporcunun Ege Bölgesi Takımı olarak 24 Kasım’da İstanbul Sirkeci Garında Final oynama hakkı elde etmek için kıyasıya mücadele edildi.

redbulchessmasters

1.İzmir Rota SK’den FM Efe Mert Kılıç, 2.İzmir Taşduvar SK’den FM Emirhan Tarlabaşı,3.İzmir Rota SK’den FM Umut Erdem Gündüz olurken, En İyi Bayan Muğla Menteşe Belediye SK’den Nino Kalaycı oldu. 62 sporcu arasından ve ünvanlı güçlü sporcularla mücadele eden Ortaca Belediye SK sporcularından Fatih Çelikel 5., Batuhan Demirağ 8., Abdullah Doğukan Dere 13., Gökhan Demirağ 15., Salih Eke’de başarı sonuçlar elde ettiler.

redbulchessmasters
Mete Sönmez
1978 Almanya doğumlu. Turizm eğitimi alan ve 2001 yılına kadar Turizm sektöründe çalışan Mete Sönmez, 2001 yılında Denizli'de Denge ve Süper Spor Gazetele'rinde grafiker olarak işe başladı. 2002-2011 yılları arası Güneyege Gazetesi'nde grafikerlik, muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Eşi ile birlikte 2013'de BatıHaber Gazetesi, 2016'da spOrtaca gazetesini kurdu. 2009 yılından itibaren Habertürk, İHA gibi ulusal gazete ve haber ajanslarında bölge muhabirliği yapan Mete Sönmez halen Habererk.com'un da gönüllü Muğla muhabirliğini yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

HABERLER

Online Satranç Turnuvası sona erdi

Ortaca Belediye Spor ve Ortaca Gençlik Spor Kulübü online satranç turnuvası sona erdi.

2 Bin 624 sporcu mücadele etti

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından COVID-19 salgını nedeniyle evlerinde karantinada kalan vatandaşlar için 4 Nisan, 19 Nisan, 3 Mayıs ve 17 Mayıs tarihlerinde olmak üzere 4 kere düzenlenen Online Lichess Satranç Turnuvalarında 2 Bin 624 sporcu mücadele etti.

Ahmet Ateş’te yenileme çalışması

Ortaca Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Ortaca Ahmet Ateş Stadyumu’nda yenileme çalışması yapıyor.

Futbol’da liglerin başlama tarihi değişti

TFF Liglerin başlama tarihini açıkladı. 2.,3.ve BAL Liginin başlama tarihleri değişti.

Recent Comments