2.2 C
New York kenti
Çarşamba, Ocak 27, 2021
Ana Sayfa Haber Magazin Ortaca Belediyespor ve Dalyanspor’un dayanışma gecesi yapıldı

Ortaca Belediyespor ve Dalyanspor’un dayanışma gecesi yapıldı

Ortaca Belediyespor ve Dalyanspor’un dayanışma gecesi yapıldı. Dalyan Deniz Kızı Restaurantta yapılan geceye Ortaca ve Dalyan Belediyespor futbolcuları ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ile siyasi partilerin temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar, bürokratlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bol eğlenceli geçen gecenin açılış konuşmasını yapan Dalyan Spor Kulüp Başkanı Volkan Metin yaptı. Volkan Metin konuşmasında, “Ortaca ve Dalyan’ın adını taşıyan ve gönül verenlerin gönülden katkısıyla yaşayan gururlarımız Ortaca ve Dalyan Belediyesporumuz için bir araya geldik. Öncelikle konuşmama başlarken Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün’Sporda başarılı olmak için bütün milletçe sporun niteliği ve değeri anlaşılmış olmak ve ona kalpten sevgiyle bağlanmak ve onu vatani görev saymak gerekir’ sözü ile başlayarak sporun hayatımızdaki ve toplumdaki önemini bir kez daha dile getirmek istiyorum.

Spor bir yaşam biçimidir. Çocukluktan itibaren kazanılan bir alışkanlıktır.Spora yönlendirilen çocuklarımız kötü alışkanlıklardan uzak dururken kulüplerimizde dayanışma,birlik ve beraberliğide öğrenmektedirler.Onların yaptıkları, onların harcadıkları emekler, onların verdikleri mesai, zaman tamamen gönüllülük esasına dayalıdır ve bizlerde desteklerimizi her zaman devam ettireceğiz,

Güzel bir sezon geçiren kulüplerimiz Allahın izni ile bir üst lige çıkacaklar.Bu yolda her iki kulübümüzü yanlız bırakmayan taraftarlarımıza ,bizlere destek olan yönetimimize,Ortaca ve Dalyan Belediyespor taraftarımıza, sporcularımıza ve, Bu güne kadar Kulüplerimizde yönetici ve sporcu olarak kulüplerimize katkı sağlayanlara ve Bizler desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir’e sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum.Kulüplerimizde bu güne kadar görev alan tüm büyüklerimize saygılarımı sunuyor ,aramızdan ayrılanları rahmet ile anıyorum.Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ise her zaman kulüplere destek olduklarını belirterek, ”Ortaca Belediye Spor Kulübü’nün çok köklü bir takım. Geçmişte formasını giydiğim için kulüplerin durumlarını, çektiği zorlukları çok iyi biliyorum. Bunun içinde kulüplerimize elimizden gelen yardımı yapmaya gayret ediyoruz. İlçemize yapılacak yatırımlar arasında 2 adet halı saha, kapalı yüzme havuzu projesinide onaylattık, bu projelerimiz tamamlandığında ilçemizdeki spor alanlarını da genişleterek her gencimizin spor yapma olanağını arttırmış olacağız.

Bu güzel geçeyi tertipleyen kulüp başkanlarımıza, yöneticilerine ve bizleri burada yalnız bırakmayan sizlere teşekkür ediyorum.Kulülerimizde geçmiş dönemlerde görev alan büyüklerimize saygılarımı sunuyor aramızdan ayrılanları rahmetle anıyorum.Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu,

Daha sonra çekilişler yapılarak kazananlara hediyeleri verildi. Ortaca Belediyespor ve Dalyan Belediyespor formaları açık arttırma sonunda 7,150 TL ye Akdeniz İnşaatın sahibi iş adamı Ramazan Keskine verildi.

Dayanışma gecesi Orkestra Piyano ve Saygın Şahin’in müzikleri ile geç saatlere kadar devam etti.

Mete Sönmez
1978 Almanya doğumlu. Turizm eğitimi alan ve 2001 yılına kadar Turizm sektöründe çalışan Mete Sönmez, 2001 yılında Denizli'de Denge ve Süper Spor Gazetele'rinde grafiker olarak işe başladı. 2002-2011 yılları arası Güneyege Gazetesi'nde grafikerlik, muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Eşi ile birlikte 2013'de BatıHaber Gazetesi, 2016'da spOrtaca gazetesini kurdu. 2009 yılından itibaren Habertürk, İHA gibi ulusal gazete ve haber ajanslarında bölge muhabirliği yapan Mete Sönmez halen Habererk.com'un da gönüllü Muğla muhabirliğini yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

HABERLER

Recent Comments