Ortaca Belediyespor 4, Ortaca GHSK 3 madalya

Muğla Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvasında Ortaca Belediye Spor 4, Ortaca Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 3 madalya kazandı.

14-15 Aralık tarihlerinde Akyaka İlkokulu Salonunda yapılan Muğla Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği Satranç Turnuvasında mücadele eden Ortaca Belediye Spor 4, Ortaca Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübünden 3 sporcu il derecesi elde ettiler.

8 Yaş Kategoride mücadele eden Ortaca Gençlik Hizmetleri ve Spor kulübü sporcusu ve Ortaca Atatürk İlkokulu öğrencisi Sarp Sarol 2.ile eş puanlı averajla il 3.sü oldu.

Ortaca Belediyespor 4, Ortaca GHSK 3 madalya

10 Yaş Kategoride mücadele eden Ortaca Belediye Spor sporcusu Efe Altay Türkmen il 1.si olurken, 12 Yaş Kategoride mücadele eden Atilla Çağatay Türkmen ve 12 Yaş Kızlar kategorisinde aynı kulüpten Gazel Bozoğlu il 1.si oldu.

15 Yaş Kızlar Kategorisinde Ortaca Belediye Spordan Mirsu Kulaksızoğlu İl 2.si olurken, Ortaca Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübünden Betül Ayyüce Sezen İl 3.sü oldu. 17 Yaş Kategoride Ortaca Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübünden Kadir İzci İl 2.si oldu.

Ortaca Belediyespor 4, Ortaca GHSK 3 madalya

İZMİR İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASINDAN İL 4.LÜK DERECESİ ORTACA BELEDİYE SPOR’DAN SALİH EKE’NİN…

7/8, 14/15 Aralık tarihlerinde 7 karşılaşma üzerinden yapılan İzmir İl Birinciliği Satranç Turnuvasında mücadele eden Ortaca Belediye Spor satranç sporcusu Salih Eke, 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 kayıp ile 5.5 puanla 4.sırada turnuvayı tamamladı ve il 4.lüğü derecesini elde ederek madalya kazandı.

Ortaca Belediyespor 4, Ortaca GHSK 3 madalya

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz