2.2 C
New York kenti
Pazartesi, Ağustos 3, 2020
Ana Sayfa Haber Satranç Muğla İlköğretim Haftası Satranç Turnuvası sona erdi

Muğla İlköğretim Haftası Satranç Turnuvası sona erdi

21-22 Eylül tarihlerinde Muğla Öğretmenevinde düzenlenen Muğla İlköğretim Haftası Satranç Turnuvası 3 kategoride ve 7 tur üzerinden yapıldı. İlk 3 sporcuya kupa, 4.-10. arasında olan sporculara madalya verildi.

A Kategorisinde (İlkokul 1.2. sınıflar) mücadele eden Ortaca Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü satranç sporcularından ve Ortaca Atatürk İlkokulu öğrencilerinden Poyraz Nedim Karakoyun 2., Sarp Sarol 3. oldu. C Kategorisinde (Ortaokul sınıfları) mücadele eden Ortaca Belediye Spor kulübü sporcusu Gazel Bozoğlu, En İyi Kızlar kupasını aldı. B kategorisinde mücadele eden Ortaca Cengiz Topel İlkokulu öğrencilerinden Burak Ada Güney ve Emir Tuğkan Metin ilk 10 sporcu arasına girerek madalya kazandılar.

Muğla İlköğretim Haftası Satranç Turnuvası sona erdi
Mete Sönmez
1978 Almanya doğumlu. Turizm eğitimi alan ve 2001 yılına kadar Turizm sektöründe çalışan Mete Sönmez, 2001 yılında Denizli'de Denge ve Süper Spor Gazetele'rinde grafiker olarak işe başladı. 2002-2011 yılları arası Güneyege Gazetesi'nde grafikerlik, muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Eşi ile birlikte 2013'de BatıHaber Gazetesi, 2016'da spOrtaca gazetesini kurdu. 2009 yılından itibaren Habertürk, İHA gibi ulusal gazete ve haber ajanslarında bölge muhabirliği yapan Mete Sönmez halen Habererk.com'un da gönüllü Muğla muhabirliğini yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

HABERLER

Online Satranç Turnuvası sona erdi

Ortaca Belediye Spor ve Ortaca Gençlik Spor Kulübü online satranç turnuvası sona erdi.

2 Bin 624 sporcu mücadele etti

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından COVID-19 salgını nedeniyle evlerinde karantinada kalan vatandaşlar için 4 Nisan, 19 Nisan, 3 Mayıs ve 17 Mayıs tarihlerinde olmak üzere 4 kere düzenlenen Online Lichess Satranç Turnuvalarında 2 Bin 624 sporcu mücadele etti.

Ahmet Ateş’te yenileme çalışması

Ortaca Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Ortaca Ahmet Ateş Stadyumu’nda yenileme çalışması yapıyor.

Futbol’da liglerin başlama tarihi değişti

TFF Liglerin başlama tarihini açıkladı. 2.,3.ve BAL Liginin başlama tarihleri değişti.

Recent Comments