2.2 C
New York kenti
Pazartesi, Ağustos 3, 2020
Ana Sayfa Haber Okul Sporları Haydi Çocuklar Spora

Haydi Çocuklar Spora

Ortaca Belediye Spor Futbol Okulları ‘’Haydi Çocuklar Spora’’ Sloganı ile başlattığı eğitimler devam ediyor.

Ortaca Belediye Spor tarafından organize edilen, kulüp antrenörlerinin gözetimlerinde Ortaca’da bulunan 6-12 yaş aralığındaki çocukların eğitim aldığı Ortaca Belediye Spor Futbol Okulları çalışmalarına devam ediyor.

’Haydi Çocuklar Spora’’ Sloganı ile düzenlenen Ortaca Belediye Spor Futbol Okulları’nda eğitimler planlamalar dahilinde hafta içi ve hafta sonu olarak yıl boyunca Ortaca Belediye Spor tesislerinde devam edecek.

Haydi Çocuklar Spora

Antrenmanları yakinen takip eden ve antrenörlerden sürekli bilgi alan Belediye Başkanı Alim Uzundemir’de, zaman buldukça minik sporcular ile bir araya geliyor.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı antrenmanda minik sporcular ile sohbet eden Başkan Uzundemir. “Siz gençler geleceğimizin mimarlarısınız, sağlık için, sosyalleşmek için, spor önemli. Bizlerde sizlerin daha elverişli bir ortamda hocalarınızdan ders almanızı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ortaca Belediye Spor bizler için, sizler için ve Ortaca’mız için çok değerli. Sizleri de bu değerli kulübün çatısı altında toplayabilmek bizler için gurur verici” dedi.

Haydi Çocuklar Spora
Mete Sönmez
1978 Almanya doğumlu. Turizm eğitimi alan ve 2001 yılına kadar Turizm sektöründe çalışan Mete Sönmez, 2001 yılında Denizli'de Denge ve Süper Spor Gazetele'rinde grafiker olarak işe başladı. 2002-2011 yılları arası Güneyege Gazetesi'nde grafikerlik, muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Eşi ile birlikte 2013'de BatıHaber Gazetesi, 2016'da spOrtaca gazetesini kurdu. 2009 yılından itibaren Habertürk, İHA gibi ulusal gazete ve haber ajanslarında bölge muhabirliği yapan Mete Sönmez halen Habererk.com'un da gönüllü Muğla muhabirliğini yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

HABERLER

Online Satranç Turnuvası sona erdi

Ortaca Belediye Spor ve Ortaca Gençlik Spor Kulübü online satranç turnuvası sona erdi.

2 Bin 624 sporcu mücadele etti

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından COVID-19 salgını nedeniyle evlerinde karantinada kalan vatandaşlar için 4 Nisan, 19 Nisan, 3 Mayıs ve 17 Mayıs tarihlerinde olmak üzere 4 kere düzenlenen Online Lichess Satranç Turnuvalarında 2 Bin 624 sporcu mücadele etti.

Ahmet Ateş’te yenileme çalışması

Ortaca Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Ortaca Ahmet Ateş Stadyumu’nda yenileme çalışması yapıyor.

Futbol’da liglerin başlama tarihi değişti

TFF Liglerin başlama tarihini açıkladı. 2.,3.ve BAL Liginin başlama tarihleri değişti.

Recent Comments