Böyle bir transfer yok, Ercan Kuruçay hala Ortaca’nın futbolcusu

Karadeniz Ereğli ile antrenmanlara çıkan ve transfer olduğu iddia edilen Ercan Kuruçay’ın halen Ortaca Belediyespor’un futbolcusu olduğunu belirten Yönetim Kurulu Üyesi Adem Çoban; “Böyle bir transfer yok. Kendisine Antrenman yaptığı sahada yer alan Atatürk’ün “Ben sporcusunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü tekrar okumasını tavsiye ediyorum” dedi.

SPORTACA ÖZEL HABER

Ortaca Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Adem Çoban, Ercan Kuruçay’ın halen Ortaca Belediyespor’un futbolcusu olduğunun altını çizerek, “Ercan Kuruçay bu sezon kulübümüzle anlaşmış olduğu ücretin ve hak ettiği primlerinin tamamı kulübümüz tarafından ödenmiş olup kulübümüzden şu an için sezon sonuna kadar hiçbir alacağı yoktur. Buna karşın kulübümüze herhangi bir bilgi vermeden ve ilk yarı bile bitmeden başka kulüplerle görüştüğü bilgisini aldık ve devre arasında yine bize bilgi vermeden kendi facebook sayfasında kulüpten ayrıldığını belirtti. Bu olay ne yazık ki hiçbir şekilde etik ve ahlaki değildir” dedi.

Ercan Kuruçay’ın şu an başka bir ekiple antrenmanlara çıktığını belirten Adem Çoban, “Son olarak bugün bazı sosyal medya gruplarında kulübümüzün futbolcusu olan Ercan Kuruçay’ın, Karadeniz Ereğlispor ile anlaştığı yönünde bazı haberler çıktı ve Ercan Kuruçay’ın bu kulüple antrenmanlara çıktığına dair fotoğraflar yayınlandı. Halen kulübümüzün futbolcusu konumunda ve lisansı da Ortaca Belediyespor’da olan bir futbolcu olmasına, kulübümüzden hiçbir alacağı bulunmamasına rağmen, kendisinin bu tarz davranışlar içerisine girmesi, bizimle herhangi bir görüşme ve anlaşmaya gitmeden başka kulüplerle antrenmana çıkması çok manidadır. Kendisine Antrenman yaptığı sahada yer alan Atatürk’ün “Ben sporcusunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü tekrar okumasını tavsiye ediyorum. Ayrıca kulübümüzün lisanslı futbolcusunun bize danışılmadan başka bir kulübe transfer olduğu yönünde duyuru yapılması da bizce çok manidardır. Bu transferden kulübümüzün haberi yok, daha doğrusu böyle bir transfer yok. Yaşananlara kamuoyunun taktirine bırakıyorum” dedi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz