2.2 C
New York kenti
Pazar, Ekim 24, 2021
Ana Sayfa Haber Basketbol Ay; Güzel bir voleybol maçı oynadık!!!

Ay; Güzel bir voleybol maçı oynadık!!!

Lokman Hekim Fethiye Belediyesi Koçu Alkım Ay, Ormanspor maçının hakeme hakemlere eleştirdi. Ay, maçın Basket değil, Voleybol gibi oynatıldığını belirterek, “İş kişiselleşti, saçma sapan yerlere geldi” dedi.

Lokman Hekim Fethiye Belediyesi Koçu Alkım Ay şunları söyledi: “Konuşursam da ceza yiyeceğim ama içimde kalmasın. Ufak tefek birşeyler söyleyeyim.

Birincisi, biz voleybol oynamayı bilmiyoruz. Temas etmeden bu sporu yapmayı bilmiyoruz. Güzel bir voleybol maçı oynadık bugün. Voleybol maçını kazandığı için Ormanspor’u tebrik ediyoruz.

İkincisi, en son hakem abimiz, ben 50 yaşındayım filan diyordu, kişiselleştirdi, saçma sapan durumlar oldu. Ben dahil bizim ekibimiz bu işten para kazanan insanlar değiliz, bu işi profesyonelce yapmıyoruz. Buraya aşkla geldik. Herkese de saygımız sonsuz, hiçbir kötü lafımız olamaz. Haddimiz de değil. Biz küçük bir noktayız ama büyük noktalar bizimle birşeyler yarıştırmaya kalkışıyorlar. Bugün çok üzüldük. Kavga eden insanları da kınıyoruz. bana konuşamazsın diyor, konuşurum. Benim işim konuşmak. Terbiyeli, üslubuyla olmak koşuluyla. Yeri geldiğinde itiraz edeceğim, onlar da bana anlatacak. Bu iş böyle olur.  Bizim bildiğimiz buydu ama değilmiş.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

HABERLER

Recent Comments