Ana Sayfa Oyuncu Listesi (İstatistiksel)

    Oyuncu Listesi (İstatistiksel)

    265
    0

    M=MAÇ, Dk=DAKİKA, G=GOL, A=ASİS, SK=SARI KART, KK=KIRMIZI KART, Ş=ŞUT, KBŞ=KALEYİ BULAN ŞUT, K=KURTARIŞ, YG=YEDİĞİ GOL, F=FAUL,

    Oyuncu Listesi (İstatistiksel)

    OyuncuMDkİlk 11GASKKKŞKBŞKYGF
    Ferhat Kölgesiz1816201800100042190
    Mehmet Şahin390000000000
    İlyas Üz000000000000
    Ufuk Karabulut171460170061650027
    Bahtiyar Ağın000000000000
    İlhan Sezer Orhonsayın16137816434017100020
    Süleyman Gebeş2140000000000
    Serdar Kılıç54285503087008
    Onur Deniz Kurt113572022020002
    Hasan Güvendik3440001011001
    Serhan Karahan1814991745401070016
    Halim Mert54505000010005
    Nurettin Er000000000000
    Hüseyin Eşkol160000011000
    Eren Özaydemir21802001000003
    Melih Demir000000000000
    Ergin Ersin169311142401150016
    Yunus Kireş171529171160550010
    Bayram Yiğit13117013012011008
    Emrecan Kuca85227002000009
    Ulaşcan Özdeniz174844215142008
    Semihcan Aslan1815661803501050017
    Suat Yüksel112432201084000
    Mustafa Mert Kabaş181538180030440015
    Tolga Yıldız54505123062006
    Mete Akar000000000000
    Önceki İçerikForvet
    1978 Almanya doğumlu. Turizm eğitimi alan ve 2001 yılına kadar Turizm sektöründe çalışan Mete Sönmez, 2001 yılında Denizli'de Denge ve Süper Spor Gazetele'rinde grafiker olarak işe başladı. 2002-2011 yılları arası Güneyege Gazetesi'nde grafikerlik, muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Eşi ile birlikte 2013'de BatıHaber Gazetesi, 2016'da spOrtaca gazetesini kurdu. 2009 yılından itibaren Habertürk, İHA gibi ulusal gazete ve haber ajanslarında bölge muhabirliği yapan Mete Sönmez halen Habererk.com'un da gönüllü Muğla muhabirliğini yapıyor.