Ana Sayfa Oyuncu Listesi (İstatistiksel)

    Oyuncu Listesi (İstatistiksel)

    93
    0

    M=MAÇ, Dk=DAKİKA, G=GOL, A=ASİS, SK=SARI KART, KK=KIRMIZI KART, Ş=ŞUT, KBŞ=KALEYİ BULAN ŞUT, K=KURTARIŞ, YG=YEDİĞİ GOL, F=FAUL,

    Oyuncu Listesi (İstatistiksel)

    OyuncuMDkİlk 11GASKKKŞKBŞKYGF
    Ferhat Kölgesiz1210801200100027120
    Mehmet Şahin130000000000
    İlyas Üz000000000000
    Ufuk Karabulut1210801200150440019
    Bahtiyar Ağın000000000000
    İlhan Sezer Orhonsayın119791123401170014
    Süleyman Gebeş120000000000
    Ercan Kuruçay129201181201411009
    Onur Deniz Kurt102721022020002
    Serhan Karahan12968112120530012
    Nurettin Er000000000000
    Çağlar Dağ966980022100010
    Melih Demir000000000000
    Turgay Özkan000000000000
    Ergin Ersin11540631301040010
    Yunus Kireş12108012004022006
    Bayram Yiğit12108012011011008
    Emrecan Kuca75187002000009
    Metin İlhan2220000000000
    Ulaşcan Özdeniz114294214132006
    Semihcan Aslan12105112013063008
    Suat Yüksel61081001021000
    Mustafa Mert Kabaş12998120030110011
    Önceki İçerikForvet
    1978 Almanya doğumlu. Turizm eğitimi alan ve 2001 yılına kadar Turizm sektöründe çalışan Mete Sönmez, 2001 yılında Denizli'de Denge ve Süper Spor Gazetele'rinde grafiker olarak işe başladı. 2002-2011 yılları arası Güneyege Gazetesi'nde grafikerlik, muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Eşi ile birlikte 2013'de BatıHaber Gazetesi, 2016'da spOrtaca gazetesini kurdu. 2009 yılından itibaren Habertürk, İHA gibi ulusal gazete ve haber ajanslarında bölge muhabirliği yapan Mete Sönmez halen Habererk.com'un da gönüllü Muğla muhabirliğini yapıyor.