Ana Sayfa Ortaca Bld.

    Ortaca Bld.

    259
    0
    Ortaca Bld.

    Yardımcı Antrenör Mehmet Yıldız

    Mehmet Yıldız
    Uyruk
    tur Türkiye
    Geçerli Takım
    Ortaca
    Doğum Tarihi
    17 Eylül 1982
    Yaş
    37

    Teknik Direktör Serdar Işık

    Serdar Işık
    Uyruk
    tur Türkiye
    Geçerli Takım
    Ortaca
    Doğum Tarihi
    5 Eylül 1985
    Yaş
    34

    Kaleci Antrenörü Mehmet Zaman

    Mehmet Zaman
    Uyruk
    tur Türkiye
    Geçerli Takım
    Ortaca
    Doğum Tarihi
    17 Eylül 2019
    Yaş
    0

    Oyuncu Listesi (İstatistiksel)

    OyuncuMDkİlk 11GASKKKŞKBŞKYGF
    Ferhat Kölgesiz1513501500100035140
    Mehmet Şahin280000000000
    İlyas Üz000000000000
    Ufuk Karabulut1513501500150650026
    Bahtiyar Ağın000000000000
    İlhan Sezer Orhonsayın1311431333401280016
    Süleyman Gebeş2140000000000
    Serdar Kılıç21762100033003
    Onur Deniz Kurt113572022020002
    Hasan Güvendik1240000000000
    Serhan Karahan151229143140860013
    Halim Mert21802000010002
    Nurettin Er000000000000
    Melih Demir000000000000
    Ergin Ersin13681832401040013
    Yunus Kireş15135015005044009
    Bayram Yiğit13117013012011008
    Emrecan Kuca85227002000009
    Ulaşcan Özdeniz144424215142007
    Semihcan Aslan151321150140850013
    Suat Yüksel92132101052000
    Mustafa Mert Kabaş151268150030330012
    Tolga Yıldız21802011020003
    Mete Akar000000000000
    Sonraki İçerikBucak Bld.Oğuzhan
    1978 Almanya doğumlu. Turizm eğitimi alan ve 2001 yılına kadar Turizm sektöründe çalışan Mete Sönmez, 2001 yılında Denizli'de Denge ve Süper Spor Gazetele'rinde grafiker olarak işe başladı. 2002-2011 yılları arası Güneyege Gazetesi'nde grafikerlik, muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Eşi ile birlikte 2013'de BatıHaber Gazetesi, 2016'da spOrtaca gazetesini kurdu. 2009 yılından itibaren Habertürk, İHA gibi ulusal gazete ve haber ajanslarında bölge muhabirliği yapan Mete Sönmez halen Habererk.com'un da gönüllü Muğla muhabirliğini yapıyor.